ART / Lithographs / Etching 6945150
nr 694 5150
ETCHING (F)
+ 2st färglitografier, signerade G. W, 25x33 + 40x50,
+ 2st färglitografier, Georg Winberg, 25x33 + 40x50
SEK 100
Monday April 25 2011
at 17:38:43
25/4 17:05:58